Güngören Belediye Başkanı İftar Yemeği Davetinde

Whatsapp Facebook Twitter

Yazar

25 May 2019 Saturday Saat 00:40

Yazan : Mehmet Fatih Daban

Güncellenme : 28 May 19 Tue, 10:35

Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, diğer partilerin ilçe başkanları ile Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 'nde iftar davetine katıldı

Güngören Belediye başkanı Bünyamin Demir, iftar konuşmasına Ramazan ayı iyi dilekleriyle başladı ve şöyle devam etti:

Tabi yeni seçimden çıktık. Dolayısıyla vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinizden Allah razı olsun.Ramazanınız mübarek olsun.İnşallah hep beraber Nice nice bayramlara buluşmak dileğiyle diyelim.Yeni seçimden çıktık. Dolayısıyla bu seçimden sonra ilk konuşmamız seçim gündeminin dışında değil.Yeniden bir seçim arifesi var önümüzde. Ona yönelik hazırlıklarımızı yapıyoruz.Burada bir gece vakti sizi ziyaret ettiğimizde konuşurken özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilgili önemli vurgular da bulunduğumu hatırlıyorum.Büyükşehir belediyesinin ne kadar önemli olduğunu, Büyükşehir belediyesinin kazanılmasının bir ilçeye yapılacak olan yatırımları ne kadar etkilediğini dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık.Seçimler beklemediğimiz şekilde beklemediğimiz müdahalelerle sonuçlandı. Yüksek Seçim kurulu(YSK) yeni bir karar verdi.Yeniden seçim olacak İstanbul’da. Biz de Binali Yıldırım başkanımızı,İstanbul büyükşehir belediye başkanı yapmak için çalışıyoruz, gayret ediyoruz . Sabah benimde ve işlerimizi hallettikten sonra sizlerin arasına çıkıyoruz.

Büyükşehir belediyesi Güngören için çok önemli.İstanbul büyükşehir belediyesi ve Güngörene yapacağı yatırımlar çok önemli.

....

Burada birkaç kritik nokta var.Sandığa giden yaklaşık 1 milyon seçmen var. Gönlü kırılmış, kalbi kırılmış vatandaşlarımız, bu uygulamalardan rahatsız olmuş .Onlarla konuşmak lazım.Çünkü onlar bizim seçmenimiz.Bize oy verenler, Binali Yıldırım’a oy verenler ekseriyetle büyük kısmı. Dolayısıyla onlara ulaşmamız gerekiyor.

Bunun dışında önemli bir diğer kritik nokta, Özellikle yaz tatilinin başlamasıyla,Memleketlerine gidecek olan hemşehrilerimiz.İşte çay, kayısı, fındık.. Gerçi fındık ağustos itibari ile başlıyor.Vatandaşlarımız memleketlerine gidecekler ama seçme gelip özellikle oy kullanmalarını rica ediyoruz.Genel merkezimiz konuda gerekli destekleri sağlayacak.Ancak bütün Türkiye’de buna yetişmek mümkün değil.

...

Tabi yerel seçimlere gidiyoruz doğru.Yerel seçimler ama sonuçları itibari ile yerel etkili değil sadece.Bakın bir çok uluslararası sorun yaşıyoruz, bunlar hayatımızı pek etkilemiyor ama yaşancak olan aksaklıklar yarın bizim hayatımızı etkilediği zaman Geri dönemez noktada olmak istemiyoruz.

25 Mayıs 2019, Saat 20.00 Güngören, Malatyalılar Derneği


Whatsapp Facebook Twitter

Yeni Güngören Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır 2019 Copyright